Güvenli Alışveriş

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir.128 Bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.
Kullanılan hiçbir bilgi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir.
Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.
( ! ) Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir.
Lütfen sitede girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-mail adresiniz kullanılacaktır.
Güvenlik Sertifikamızı İnceleyin..
SSL sertifikası nedir ?
 
Güvenli alışveriş için SSL sertifikası denen şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Sitenin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir. Her banka müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister ve bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz. Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda, tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olacak.
SSL sertifikası olup olmadığı nasıl anlaşılır ?
Bir Internet sitesinde SSL sertifikası bulunup bulunmadığını anlamak oldukça kolaydır. Sitemizin ödeme sayfalarında aşağıdaki gibi kilit işareti simgeleri göreceksiniz. Dünyada en çok kullanılan 3 Internet tarayıcısında nasıl göründükleri aşağıda gösterilmiştir.
Şifreleme işlemi sadece kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfalarda, fatura, teslimat ve diğer kişisel bilgilerinin girildiği sayfalarda, ödeme onay ekranı sayfalarında, banka ile para çekim işleminin yapıldığı sayfalarında kullanılmaktadır. Bu işlemler esnasında sadece bizim sitemizde değil, diğer Güvenli Alışverişüm sitelerde de güvenliğiniz için bu simgeyi arayınız.