(Henüz Tasarım Aşamasında)

Hakkımızda

Uslu Motor kimdir?

50 yılı aşkın süredir hizmet veren şirket.

Dün de vardık, yarında olmaya devam edeceğiz. Dededen toruna ilerleyen şirketimiz, başta kurucusu olan dedemiz Süleyman USLU olmak üzere bundan yıllar önce büyük zoluklarla bu şirketi kurmuş ve ayakta tutmuştur. Daha sonra oğlu Edip USLU devralmış ve şirkti yukarılara taşımakta  büyük katkısı olmuştur. Şimdi ise bizler Edip USLU'nun oğulları olarak değişen ve rekabeti artan bu sektörde güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Genç ve dinamik ekibimizle elimizden geldiğince siz değerli müşterilere en iyi hizmeti vermek için gerekeni yapmanın haklı gururu içerisindeyiz.

  • En iyi ve En kaliteli ürünler
  • En iyi müşteri hizmeti/memnuniyeti
  • En iyi fiyat politikası

Ekibimiz


Uzman, atik ve genç takımımız:

Gerek satış esnasında gerekse de satış sonrasında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için genç ve dinamik takımımız sayesinde müşteri memnuniyeti hep üst düzeyde tutulması sağlanmaktadır..

Görüşler

“Şirketin bizim hakkımızdaki görüşü. Olumlu/olumsuz görüşleri ve bizimle olan çalışma hayatları boyunca yaşanan memnuniyet

Şirket İsmi

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit