Kredi Kartı
UsluMotor.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde ödemenizi kredi kartı ile paypal aracılığıyla yapabilirsiniz.Tek çekim olarak yapacağınız ödemelerde tüm banka kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Havale / EFT / Ptt
Havale ile ödeme yapmak istediğinizde, Banka Havalesi ile ödeme yap seçeneğini seçiniz. Listeden havale yapacağınız bankayı seçiniz. Havale işlemini gerçekleştirirken açıklama kısmına sipariş numaranızı ve isminizi mutlaka giriniz. Ptt ödeme seçeneğinde, posta çek numarasına ödeme yapmanız gerekmektedir. İsme gönderilen ödemeler hesaplarımızda gözükmemekte ve sipariş işleme alınmamaktadır.
Havale ile verilen siparişlerde 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler tarafımızca iptal edilmektedir.
Havale/Eft ile yapılan ödeme işlerinde, ödeme yaptıktan sonra ödeme dekontunu mail yada faks ile firmamıza göndermeniz işlerinizin daha hızlı yapılmasına yardımcı olacaktır.
Kapıda Nakit Ödeme
'HIZLI GÖNDERİ' ibaresi olan ürünleri kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Siparişlerin tutarını peşin olarak Yurtiçi Kargo veya PTT Kargo görevlisine, faturanız karşılığında, güvenle adresinizde ödeyebilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneği, sadece stoklarımızda mevcut olan ürünler için geçerlidir. Sipariş üzerine, yurtdışından yada ithalatçı firmalardan tedarik edilecek ürünler için kapıda ödeme sistemi geçerli değildir.
Hızlı gönderi simgesi olmayan diğer ürünleri havale yada kredi kartı ödeme seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.
Siparişlerinizde +5,00 TL Kapıda ödeme hizmet bedeli alınmakta olup, siparişleriniz KDV Dahil tutar üzerinden işleme alınmaktadır.
Kapıda Nakit Ödeme olarak verilen siparişleriniz için, siparişinizi oluşturduktan sonra müşteri hizmetlerimiz tarafından aranacak ve adres teyidiniz yapılacaktır. Bu sebeple telefon numaranızı doğru yazdığınıza emin olunuz.
 Telefon ile Sipariş 
Hafta içi ve Cumartesi 9:00-19:30 saatleri arasında müşteri hizmetlerimiz yardımıyla sipariş verebilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı ve kargo kampanyalarımız telefon ile verilen siparişlerde uygulanmamaktadır.
Sitemizdeki fiyat ve kargo ücretleri, kampanyalı ürünlerimizi satın almak için sadece web sitemizden alışveriş yapmanız gerekmektedir. Fırsatlarımız ; telefon, mail yada faks ile verilen siparişlerde geçerli değildir.