SİPARİŞ & TESLİMAT ŞARTLARI

Sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.
Yamaha orijinal yedek parça ürünleri mağaza stoklarımızda yok ise;
ithalatçı firma stoklarından temin edilir bu koşulda teslim süreci  ortalama 3 gündür.
İthalatçı firmada stoklarında da bulunmayan ürünler yurt dışından ortalama 25 günde teslim edilir (yurt dışı siparişlerinde herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir)
Saat 15:00'e kadar verilen siparişler stoklarımızda mevcut ise aynı gün kargo edilirler.
Havale,eft ve posta çeki ile ödemelerde, tutar hesabımıza geçtikten sonra ürünler kargo edilirler. Cumartesi saat 11:00'e kadar verilen ürünler aynı gün kargo imkanından yararlanabilirler. Sipariş teslimatları ürün stoklarına göre değişkenlik göstermesi sebebiyle, sipariş öncesi mutlaka telefon yada mail ile stok durumunu öğrenip teslim süresini kesinleştirin. Aksi takdirde siparişinizin bekleme süreci farklılık gösterebilmektedir.
Hafta sonu Siparişleri
Cumartesi günü 11.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki iş günü (bayram değilse pazartesi günü) işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.
Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanız dan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Hastanenin yanından girince ilk sokak vs.)
Hatalı / Eksik Siparişler
Kargo'dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde zabıt tutturup, derhal bizimle irtibata geçiniz.


Kargo Ücretleri
Kargo ücretleri web sitemizdeki alışverişlerinizde sabit fiyat 12,00TL'dir. Web sitemiz dışındaki alışverişinizde sabit fiyat uygulamamız geçerli değildir. Yurtiçi Kargo anlaşmalı kargodur. Sitemizden yapacağınız tek seferdeki 500,00TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücreti firmamıza aittir. (Bu koşul çeşitli kampanyalarla değişebilmektedir.)
Siparişinizin gönderisinde kargo bedeli firmamıza aittir. Siparişinizin geri iadesinde kargo bedeli alıcıya (siparişi verene) aittir.
Firmamız anlaşmalı olduğu kargo firması ile siparişinizi gönderme veya iadesi teslim alma hakkını saklı tutar.
Kargo şirketi ürün teslimi için geldiği zaman, teslim edecek kişiyi adreste bulamaması durumunda kapıya not bırakabilir. Böyle bir durumda alıcı kargosunu takip ve teslim almakla yükümlüdür.
Siparişiniz teslim alınmaması sonucu firmamıza geri döner ise; alıcı gidiş-dönüş kargo bedelini firmamıza ayrıca ödemekle yükümlü olduğunu peşinen kabul etmiş sayılır.
Kargo taşımacılığından, yol, hava vb. şartlardan kaynaklanan teslimat gecikmelerinden firmamız sorumlu tutulamaz.


Siparişim (ürün,koli) darbeli veya kırık geldi ?
Ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo firması görevlisine hasarlı ürün tutanağı tutturmanız gerekmektedir.
Tutanak ile birlikte ürünü veya ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan açıklamayla ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanakla birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.